Aida Bugge
Aida Bugge (AB)
Dansk og psykologi
Alexander Strand
Alexander Strand (AS)
Engelsk og historie
Allan Henriksen
Allan Henriksen (HE)
Tysk og historie
Anders Lauge Johansen
Anders Lauge Johansen (AJ)
Mediefag og idræt
Anna Lea Lou
Anna Lea Lou (LL)
Matematik og erhvervsøkonomi
Anne Adel Vestergaard
Anne Adel Vestergaard (AV)
Dansk og religion
Anne Horslev Dalkoff
Anne Horslev Dalkoff (AD)
Dansk og engelsk
Anne Louise Dalgaard
Anne Louise Dalgaard (DL)
Naturgeografi og samfundsfag
Bente Mosegaard Hiul
Bente Mosegaard Hiul (BH)
Engelsk og psykologi
Birgitte Brandt
Birgitte Brandt (BR)
Dansk og idræt
Birthe Henriksen
Birthe Henriksen (HN)
Spansk
Bo Svend Pedersen
Bo Svend Pedersen (BP)
Matematik og dansk
Camilla Hauge Thomsen
Camilla Hauge Thomsen (CT)
Engelsk og mediefag
Charlotte Øland
Charlotte Øland (CØ)
Læsevejleder, Dansk & Musik
Christian Halvgaard
Christian Halvgaard (CH)
Religion og old
Christina Vedel
Christina Vedel (CV)
Studievejleder, fransk og dansk
Christina Weien Hansen
Christina Weien Hansen (HA)
Engelsk og italiensk
Claus Andersen
Claus Andersen (CA)
Idræt og biologi
Dagh Nielsen
Dagh Nielsen (DN)
Matematik
Dina Hjarup Thomsen
Dina Hjarup Thomsen (DT)
Dansk og mediefag
Ejnar Gyldenkerne
Ejnar Gyldenkerne (EG)
Matematik, fysik og astronomi
Eva La Cour
Eva La Cour (EC)
Dansk og historie
Finn Kiil Nielsen
Finn Kiil Nielsen (FN)
Historie og naturgeografi
Gitte Margrethe Jensen
Gitte Margrethe Jensen (JN)
Matematik og fysik
Hanne Strømgård Knudsen
Hanne Strømgård Knudsen (HK)
Engelsk og dansk
Helle Weiergang
Helle Weiergang (HW)
Engelsk, idræt og dramatik
Henning Hansen
Henning Hansen (HH)
Uddannelsesleder
Henrik Fich
Henrik Fich (HF)
Kursusleder, dansk, old, latin og græsk
Inge-Lise Knuthsen
Inge-Lise Knuthsen (IK)
Matematik, kemi og fysik
Jacob Gjørtsvang Andersen
Jacob Gjørtsvang Andersen (JA)
Matematik
Jens Bechsgaard Christensen
Jens Bechsgaard Christensen (JC)
IT-vejleder, Engelsk og datalogi
Jens Davids
Jens Davids (JD)
Biologi og naturgeografi
Jeppe Nilaus Larsen
Jeppe Nilaus Larsen (LS)
Idræt og musik
Jesper Hjort
Jesper Hjort (JH)
Tysk, samfundsfag og latin
Jette Andersen
Jette Andersen (AN)
Læsevejleder, biologi og dansk
Jon Tybirk
Jon Tybirk (JT)
Idræt og psykologi
Julie Felicia Hyrdum
Julie Felicia Hyrdum (HD)
Dansk og spansk
Jørgen Kofoed Jensen
Jørgen Kofoed Jensen (JK)
Samfundsfag og fysik
Jørn Bromann
Jørn Bromann (JB)
Billedkunst og design
Kaj Petersen
Kaj Petersen (KP)
Erhvervsøkonomi, innovation og naturgeografi
Karin Wolgast
Karin Wolgast (KW)
Tysk
Kasper Grøsfjeld Petersen
Kasper Grøsfjeld Petersen (KG)
Mediefag
Kristian Brøndum
Kristian Brøndum (KB)
Idræt og historie
Kristian Karup Petersen
Kristian Karup Petersen (PE)
Samfundsfag
Kurt Ringkøbing
Kurt Ringkøbing (RI)
Matematik og fysik
Lars Skadhauge-Jensen
Lars Skadhauge-Jensen (LJ)
Kursusleder, idræt og psykologi
Lasse Nielsen
Lasse Nielsen (LN)
Samfundsfag og historie
Leif Folke Sørensen
Leif Folke Sørensen (LF)
Studievejleder, historie og naturgeografi
Lena Brødsgaard
Lena Brødsgaard (LB)
Dansk og engelsk
Lotte Samsøe
Lotte Samsøe (SA)
Dansk og samfundsfag
Louise Ravn
Louise Ravn (LR)
Uddannelsesleder, dansk og engelsk
Mai Bjerg Hagens
Mai Bjerg Hagens (HS)
Biologi
Majbrit Bergman Iversen
Majbrit Bergman Iversen (MB)
Historie, latin og oldtidskundskab
Majken Knørr Sørensen
Majken Knørr Sørensen (MS)
Biologi og bioteknologi
Marianne Dam Munch
Marianne Dam Munch (MM)
Kemi og fysik
Marianne Harvey
Marianne Harvey (MH)
Engelsk og samfundsfag
Marianne Agentoft
Marianne Agentoft (MA)
Uddannelsesleder, fysik og matematik
Marie Præstholm
Marie Præstholm (MP)
Historie og naturgeografi
Marie  Krogsøe
Marie Krogsøe (MK)
Idræt
Mathilde Lundhus Madsen
Mathilde Lundhus Madsen (ML)
Kemi, biologi og biotek
Michael Rasmussen
Michael Rasmussen (MR)
Studievejleder, biologi og naturgeografi
Mona Louise Ingemann
Mona Louise Ingemann (MI)
Engelsk
Niels Hjersing
Niels Hjersing (NH)
Matematik
Niels Grotum Sørensen
Niels Grotum Sørensen (NS)
Oldtidskundskab
Per Sepstrup
Per Sepstrup (PE)
Engelsk og dansk
Pernille Slot Hansen
Pernille Slot Hansen (PH)
Vicerektor, dansk og engelsk
Pernille Lindtner Petersen
Pernille Lindtner Petersen (PT)
Historie og dansk
Peter Ibsen Hansen
Peter Ibsen Hansen (PI)
Matematik og kemi
Peter Weiss Poulsen
Peter Weiss Poulsen (PP)
Historie og religion
Rasmus Kjærgaard Petersen
Rasmus Kjærgaard Petersen (RP)
Historie og dansk
Rikke Rasmussen
Rikke Rasmussen (RR)
Kemi, matematik og biotek
Rune Barløse Jensen
Rune Barløse Jensen (RJ)
Mediefag og samfundsfag
Rune Garbers
Rune Garbers (RG)
Samfundsfag og naturgeografi
Sara Elise Dahl
Sara Elise Dahl (SD)
Religion og old
Sidse Helene Hasle
Sidse Helene Hasle (SH)
Dansk
Steffen Skjørbæk
Steffen Skjørbæk (SK)
Matematik og fysik
Søren Kauffeldt Larsen
Søren Kauffeldt Larsen (SL)
Samfundsfag og historie
Søren Lodberg Lauridsen
Søren Lodberg Lauridsen (LO)
Fysik og idræt
Søren Rubæk Hansen
Søren Rubæk Hansen (SR)
Italiensk
Tanja Schaarup-Jensen
Tanja Schaarup-Jensen (TS)
Engelsk og religion
Thomas Christian Mortensen
Thomas Christian Mortensen (TM)
Fransk
Tina Maria Pedersen
Tina Maria Pedersen (TP)
Engelsk og dansk
Ulla Falcon Nielsen
Ulla Falcon Nielsen (UN)
Samfundsfag og dansk
Vibeke Niels-Christiansen
Vibeke Niels-Christiansen (VN)
Studievejleder, biologi og naturgeografi
Vigga Von Staffeldt
Vigga Von Staffeldt (ST)
Engelsk og tysk
Vivian Stockholm
Vivian Stockholm (VS)
Psykologi, samfundsfag og tysk
Læs mere